10.000 TL Altı Sermaye ile Kazandıran İş Fikirleri

10.000 TL altı sermaye ile kazandıran iş fikirleri arasında yeteneklerinize uygun yapabileceğiniz bir iş mutlaka vardır.

10.000 TL Altı Sermaye ile Kazandıran İş Fikirleri
22.08.2020
188
A+
A-

Ekonomik faaliyetleriniz için yeni bir iş kolu arıyorsanız küçük sermayeler ile yapılabilecek işler dikkatinizi çekebilir. Fazla risk almadan küçük yatırımlarınızı para kazanmak için kullanabilir ve kuracağınız küçük işletmeniz ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. 10.000 TL altı sermaye ile kazandıran iş fikirleri arasında yeteneklerinize uygun yapabileceğiniz bir iş mutlaka vardır.

Ticaret yapmak için ilk etapta gereken sermaye küçük işletmeler açmayı planlayanlar fazla birikimi olmayanlar için çoğu zaman sorun olmaktadır. İyi bir başlangıç ile az sermaye kullanarak büyük yatırımların ilk basamağını çıkmayı gerçekleştirebilirsiniz. Elinizde hali hazırda var olan küçük miktarlardaki birikimlerinizin artarak büyümesi için güzel ve etkili bir koldan ticaret hayatına girebilir ve büyük kazançların kapılarını açabilirsiniz.

Küçük Çapta Gıda Sektörüne Girebilirsiniz

Ekonomik faaliyet alanlarını değiştirmek ve yatırımlar yapmak isteyenlerin küçük sermayeler ile başlayabilecekleri gıda sektörü akıllı bir başlangıç olacaktır. Yeni bir iş kurma eğilimi gösterecek olanların gıda sektörünü mutlaka değerlendirmesi gerekir. Gıda sektörü ertelemez ihtiyaçların varlığı nedeniyle en çok tercih edilen sektörlerden birisidir.

Tüketicilerin hemen hemen her gün ihtiyaç duydukları gıda maddelerine satmaya başlamak sıcak para akışı sağlayacak bir iş kolu olarak düşünülebilir. Bu iş koluna dâhil olmak için herhangi bir bilgi birikiminin olmasına ihtiyaç duyulmaması da alacağınız riskleri aza indirmektedir. İnsan ilişkilerinde iyi olan ve pazarlama yeteneğine sahip bireylerin kolaylıkla yapabilecekleri bu iş günümüz kârlı yatırımları arasında yer almaktadır.

Sempatik Bir Butik Açmayı Deneyebilirsiniz

Özellikle bayanların giyim kuşam konusunda ki tutumları ve alışveriş tutkuları sizleri küçük çapta bir butik açma fikrine doğru yöneltebilir. 10.000 TL altı sermaye ile kazandıran iş fikirleri arasında yer alabilecek bu güzel fikir yeni işiniz olabilir.

Modayı yakından takip ediyor ve moda hakkındaki bilgilerinize güveniyorsanız bu iş tam size göre olabilir. Giyim ihtiyaçları günümüzde farklı bir boyutta değerlendirilmektedir. İnsanlar artık şık görünmek ve tarz olmak adına çok çeşitli giyinmek için bu konuya ayrı bir bütçe ayırmaktadırlar. Sizler de bu sektörü kullanarak yatırımlarınızı güçlendirebilir ve geleceğe dair planlar yapabilirsiniz.

Elektronik Günümüz İhtiyaçlarının Başında Gelmektedir

Bugün teknolojinin gelişmesi ile elektronik eşyalara duyulan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Elektronik konusunda bir yer açmayı planlıyorsanız bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Elektronik mağazaları müşterilerine hizmet verirken güncel teknolojiyi yakından takip etmek durumundadırlar.

Büyük elektronik mağazalarının varlığı sizleri korkutmasın kaliteli malzemeleri satarak açacağınız 10.000 TL altı sermaye ile kazandıran iş fikirleri arasındaki bu iş kolu oldukça kârlı bir iş olacaktır. Fikirlerinizi ve bilgi birikimlerinizi küçük sermayeler ile harmanlayarak oluşturacağınız mütevazı iş yerinizde kazanmaya hemen başlamak için mekânınızı ayarlayarak bir an önce çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yöresel Yemekler İle Müşterilerinizin Damak Tadına Hitap Edin

Yemek yapma konusunda bahşedilmiş bir yeteneğiniz varsa bunu yeteneğinizi küçük sermayelerle büyük kazançlara çevirebilirsiniz. Yeni bir iş fırsatı yakalamak istiyorsanız müşterilerinizi elinizin lezzeti ile büyülemek harika bir seçenek olacaktır. Günümüz dünyasında insanların yemek yeme kültürlerindeki değişiklikleri hayata geçirerek para kazanmak mümkün.

İnsanlar yoğun iş yaşamı dolayısıyla hazır yemeklere yönelmiş bulunmaktadırlar. Bu yönelimi kârlı bir iş potansiyeline çevirmek sizin elinizdedir. Bulacağınız küçük ama huzurlu bir mekânda kendi yaptığınız yemekleri insanlara sunarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 10.000 TL altı sermaye ile kazandıran iş fikirleri arasında değerlendirilebilecek bu fikir damak çatlatan lezzetleri insanlara sunmanız iyi bir fırsat olacaktır. Yemek yapmaktan aldığınız keyfi para kazanmaya çevirebilecek bu seçeneği değerlendirerek ünlü lokanta zincirleri arasına girmek için ilk adımı atmış olursunuz.

Diğer 10.000 TL altı sermaye ile kazandıran iş fikirleri

 • Çiğköfteci Açmak
 • Tost + Ayran Büfesi açmak
 • Atari Salonu Açmak
 • Stand Açmak
 • Tshirt Tasarımı
 • Çay Ocağı Açmak
 • Mantar Yetiştiriciliği
 • Ahşap Oyuncak İmalatı
 • Hindi Yetiştiriciliği
 • Nohut Pilav Arabası
 • Döner Salonu Açmak
 • Tuhafiye Dükkanı Açmak
 • Koyun Yetiştiriciliği
 • Oto Yıkama Açmak
 • Borsa İstanbulda hisse alıp satmak
 • Sigorta Acenteliği yapmak
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020