Bayilik Veren Firmalar Listesi – 2020

İş kurmak veya yatırım amaçlı bir işe yönelmek isteyenler bayilik veren firmalar listesi hakkında bilgi edinmek istemektedir.

Bayilik Veren Firmalar Listesi – 2020
29.07.2020
194
A+
A-

İş kurmak veya yatırım amaçlı bir işe yönelmek isteyenler bayilik veren firmalar listesi hakkında bilgi edinmek istemektedir. Belli bir miktar girişim sermayesi olan, fakat marka yaratmak yerine hali hazırda marka haline gelmiş bayiliklere yatırım yapmak oldukça popüler. Bu sayede sermaye sahipleri güven ile ilgili olarak riskleri azaltmış oluyorlar. Bayilik veren firmaların bazıları ücretle bayilik verirken bazıları ücretsiz bayilik vermektedir. Sermayeniz yoksa ve bir marka ismiyle işletme açmak istiyorsanız ücretsiz bayilik verenleri araştırmalısınız. Günümüzde sıfırdan işe başlamak çok büyük bir risktir. İlerleyip ilerlemeyeceğini kestirmek zordur. Büyük bir riske girmek yerine bir markanın bayisi olmak çok daha mantıklıdır.

Son zamanlarda bayilik veren firmalar listesi içinde ücretsiz olanların sayısında artış gözlenmektedir. Bunun nedeni markaların gücünü artırmak için piyasada ve pazarda daha fazla bilinmek istemesinden kaynaklanmaktadır. Firmalar ücretsiz bayilik verince daha çok kişi talip olmaktadır. Yeni açılan şubeler markanın olan firmanın adının daha fazla duyulması ve daha fazla müşteriye hitap etmesi anlamına gelir.

Ücretli mi Yoksa Ücretsiz Bayilik Veren mi Tercih Edilmeli?

Aslında bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir. İş kurmak isteyen kişi öncelikle kendine bir sektör seçmelidir. Her sektörde ücretli ve ücretsiz bayilik veren firmalar vardır. Sektör seçildikten sonra bayilik veren firmalar listesi üzerinden araştırma yapılmalı. Kar payı başta olmak üzere avantajları, dezavantajları ve aradıkları şartlar tek tek sıralanmalıdır. Yapılan listelemek ve sıralamadan sonra karar aşamasına geçilmelidir.

Sermayesi olmayanların başka bir seçeneği olmadığından ücretsiz bayilik verenlerden seçmesi gerekir. Sermayesi olanlar ise kar payı ve avantajı fazla olanı tercih etmelidir. Ücretsiz bayilik verenlerin bazıları bayiyi kurarken girişimciden ücret talep etmezler. Fakat daha sonrasında ürünleri yüksek fiyattan satarak ücretsiz bayilik vermenin maliyetini çıkarırlar. Bundan dolayı karar vermeden önce detaylıca araştırma yapmak, sektörü ve firmayı iyice tartmak gerekir. Ülkemizde bayilik veren firmalardan birkaç örnek verelim.

Nanoplus Hydroson / Safe Step Bayilik

Nanoplus Hydroson, temizlik bakım ürünleri, su yalıtımı ürünleri ve kaymaz zemin satışı yapan bir firmadır. Ülkemizde ücretsiz bayilik veren firmalardandır. Çok küçük bir maliyet karşılığında bayilik alabilirsiniz. Ortalama 20 ila 25 bin gibi bir maliyet bayiliği alarak işletme kurmanız için yeterli olacaktır. Firma, ülkemizin her yerine bayilik vermektedir. Firma ile 0 312 554 20 30 numaralı telefonla veya info@nanoplustr.com mail adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Firmanın adresi ise şöyledir; Öz Anadolu sanayi sitesi 1459 cadde no: 5 İvedik Organize Sanayi Bölgesi Yenimahalle / Ankara.

HortumMatik Bayilik

Yeni tasarlanan ürünlerden olan HortuMatik’i satan firma bayilerini aramaktadır. Ürünlerini satabilmek için ülkemizin her köşesine bayilik verecektir. Bayiler firmadan kendilerine gelen ürünleri %50 kar payı ile satabilmektedir. HortumMatik bayiliği için elinizde 1500 TL olması yeterlidir. Firmadan bayilik almak isteyenler 0 545 881 42 48 numaraları telefonla iletişime geçebilir.

Triples Oto Bakım Ürünleri Bayilik

Baylar arabalarına çok özen gösterirler. Triples oto bakım ürünleri satan firma ülkemizin her köşesine bayilik vermektedir. Çok cüzi bir maliyetle yeni bir iş sahibi olabilirsiniz. 10 bin lira ile firmadan bayilik alarak işinizi kurabilirsiniz. Bayiler ürünlerin üzerine %60 kar koyarak satış yapabilir. Firmadan bayilik alabilmek için 0 553 108 09 00 telefonu veya zafer@triples.com tr mail adresi ile iletişime geçilebilir.

Lezizhan Çiğköfte Bayilik

Ülkemizde 120 üzerinde bayisi bulunan Lezizhan Çiğköfte, ücretsiz bayilik vermektedir. 2006 yılında hizmet vermeye başlayan Lezizhan, her geçen gün bayi sayısını artırmaktadır. Hijyen ve lezzeti ön planda tutan firmanın ürünleri müşteriler tarafından beğenilmektedir. Bayilik almak için 0 212 297 59 97 numaralı telefonla veya lezizhan@hotmail.com mail adresi üzerinden irtibata geçilebilir.

Köftey’s Köfte Bayilik

Gıda sektöründe bayilik alınabilecek en ideal firmalar arasında Köftey’s Köfte vardır. Ücret talep etmeyen firmanın bayilerinde aradığı bazı şartlar vardır. Şartları taşıyanlara bayilik verilmektedir. Bayilik almak isteyenler 0 850 441 18 81 numaralı telefonla iletişime geçebilir.

Diğer Bayilik veren Firmalar

 • Paspasmatik Bayiliği
 • Pierre Cassi Giyim Bayiliği
 • Çaytaze Çay Bayiliği
 • Dream Home Mobilya Bayiliği
 • Bemera Lukens Mobilya Bayiliği
 • Vizyon Görsel Ürünler Bayiliği
 • Mochka Accessories Bayilik
 • Cleanvac Temizlik Makineleri Bayiliği
 • Meg Baby Bebek Bezi Bayiliği
 • Gökyüzü 3d Dekorasyon Bayiliği
 • Marmara Mantar Bayiliği
 • Meal Box Bayiliği
 • Fox Kirsavar Bayiliği
 • Oba Döner Bayiliği

Gibi firmalar 2020 yılı için güncel bayilik veren firmalar listesi  içinde yer almaktadır. Bayilik vermek isteyen bir firma iseniz ve detaylı bir şekilde işinizi anlatmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020