Binance Word of the Day Cevapları

Binance words oyunu için cevap ipuçları.

Binance Word of the Day Cevapları
06.12.2023
9.767
A+
A-

Crypto kelime bilgi becerileriniz geçen yılki boğa piyasasının hızına ayak uyduramadı mı, yoksa hiçbir zaman kripto dil kaslarınızı esnetmediniz mi? Her iki durumda da, kripto kelime oyununuzun seviyesini yükseltme zamanı geldi. Ve bu konuda dönülecek yer, Binance’in bağımlılık yaratan Kelime Günü zorluğundan daha iyi bir yer yok.

Bu günlük kripto zihin jimnastiği, her ciddi coin hayranının aracı takımında bir baş tacı haline geldi. En yeni jargon ve en sıcak kripto konularıyla dolu olan bu oyun, yeni başlayanlar ve eski hodler’lar için mükemmel bir kelime egzersizi sunar. En güzeli, her kelime bilmecesinin arkasında tatlı ödül kuponları, nadir jetonlar ve hatta VIP yükseltmeleri vaadi yatıyor.

Ancak Binance, terimleri Bitcoin’in fiyat dalgalanmaları kadar hızlı bir şekilde güncellediğinden, dünkü bilgiler bugün yeterli olmayabilir. Temellerin ötesine geçen bir rehberinize ihtiyacınız var – bu, bugünkü Binance Kelime Günü yanıtlarıyla birlikte, son çıkan kripto diline dair güncel ipuçlarına sahip, tam kapsamlı bir ustalık sınıfıdır.

İşte, bu Finestel rehberinde, kesin çözme stratejilerini, oynamak için adım adım talimatları ve mevcut WODL teması için tamamen güncellenmiş (4 Aralık-10 Aralık) Binance Kelime Günü yanıtlarını ortaya çıkarıyoruz.

Binance Kelime Günü Tam Olarak Nedir? Binance Kelime Günü oyunu, Binance’in mobil uygulaması ve web sitesinde günlük olarak gösterilen harf kafesinde gizlenmiş kripto ile ilgili kelimeleri bulmayı içerir. Gizli kelimeler, o günün belirli temasına uygun olup, bu tema sıcak konulara, NFT’ler, metaverse, DeFi veya Bitcoin’in yarılanma olayları gibi, ilişkili olabilir.

Oyuncular, karışık harf kutusu içinde belirtilen temaya uyan mümkün olan en çok gizli kelimeyi ortaya çıkarmaya çalışır. Kelimeler, 3 ila 8 harf arasında değişir ve daha uzun kelimeler daha büyük ödüller kazandırır. Kazananlar, başarıyla çözülen kelime uzunluğu ve en hızlı tamamlama süresinin bir kombinasyonu ile belirlenir.

Binance Kelime Günü Kuralları ve Puanlama Sistemi Binance Kelime Günü, günlük zorlukta başarıyla ortaya çıkarılan her kelime için puan verir. Daha uzun kelime uzunlukları daha yüksek puan alır, oyunculara daha uzun terimleri bulmaya teşvik eder. Ancak hız da önemlidir, çünkü o günün en hızlı çözenleri ek bonus puanlar alır.

Bu puanlar daha sonra Binance kurtarma kuponları ve diğer kripto ödüllerine dönüştürülür ki bunları daha sonra detaylandıracağız. Ancak işte puanlama sisteminin kısa bir genel bakışı:

3 harfli kelime: 5 Puan 4 harfli kelime: 10 Puan 5 harfli kelime: 15 Puan 6 harfli kelime: 30 Puan 7 harfli kelime: 50 Puan 8 harfli kelime: 100 Puan Ayrıca her gün en hızlı 10 süre için bonus liderlik ödülleri de bulunmaktadır.

Binance ayrıca oyuncuların art arda ne kadar gün başarıyla katıldığına bağlı olarak daha büyük ödüller kazandığı bir seri sistemi de kullanmaktadır. Örneğin, kelime çözme konusundaki başarıları 7 gün boyunca ardışık olarak devam eden oyunculara daha büyük ödüller getirir.

Binance WODL İpuçları ve Püf Noktaları: 60 Saniye Altında Çözme Stratejileri Acemi oyunun ötesine geçmek, bir hız koşusu zihniyetini benimsemeyi gerektirir. Ustalık çözücü durumuna gelmek ve 60 saniyenin altında kelimeleri çözmek için bu yüksek oktanlı taktikleri kullanın:

Yüksek Frekanslı Harflerle Tahminlere Başlayın: E, T, A, O, I, N ve S gibi yaygın harfler, şifreleme için mükemmel başlangıç noktaları olarak hizmet eder. Daha düşük olasılık harflere geçmeden önce bunlarla ilk olarak suyu deneyin. Şifreleme Sırasında Olası Kelimeleri Listeleyin: Puzzle geri bildirimine pasif tepki vermek yerine, harf ipuçları ortaya çıkarken aktif bir şekilde 3-5 potansiyel kelimenin zihinsel bir listesini oluşturun. Hızlı bir şekilde kombinasyonları tekrarlayın. Bilinen Kripto Kök Kelimelerini Uygulayın: Bulmaca teması işlemlerle, borsalarla veya merkezi olmama durumlarıyla ilgiliyse, bilinen kripto kök kelimeleri ve önekleri olan “crypto”, “block”, “chain” ve “coin” gibi kripto kelimelerini diğer fonemlerle birleştirmeyi deneyin. Harf Frekans Isı Haritalarını Analiz Edin: Yüksek olasılıklı başlangıç noktalarını sezgisel olarak tanımak için harf dağılım analizini inceleyin. Erken karar verme sürecini kısaltmak için ısı haritası desenlerini hafızaya kaydedin. Yüksek Değerli Kripto Temalarını Belirleyin: DeFi, NFT’ler ve Altcoin’ler gibi temaları, hızlı bağlam tahminleri için muhtemel kelime uzunlukları ve harf kombinasyonlarına göre kategorize edin. Harfleri Çevirin ve Ters Çalışın: Bulmacada takılı kaldıysanız, zor harfi geçici olarak çevirin ve kalan kelimeyi çıkarın. Ardından çevrilen harfi değiştirerek geriye doğru oynayın ve uygun bir eşleşme bulana kadar tekrarlayın. Geçmiş WODL Terimlerini Stratejiler İçin Analiz Edin: Daha önce kullanılan terimlerin arşivini gözden geçirin ve gelecekteki kelime seçimine rehberlik edebilecek herhangi bir kararı kaydedin. Örneğin, belirli terimleri tahmin etmeyi kolaylaştıran harf frekansı desenleri veya yaygın önekler / sonekler keşfedebilirsiniz. Binance Ödül Merkezi Nedir? Binance WODL Ödülleri Binance Ödül Merkezi, kullanıcıların puan ve kurtarma kuponu ödülleri kazanmak için çeşitli kampanyalara göz atabileceği merkezi bir portaldır.

Kullanıcılar, tamamlanma veya katılım miktarına bağlı olarak değişen miktarda Binance puanı kazandıran çeşitli görevleri, oyunları, anketleri, promosyonları, etkinlikleri ve daha fazlasını içeren güncellenen bir liste bulabilirler. Bazı popüler seçenekler arasında:

Tekrarlanan oyunlar gibi Kelime Günü, Şanslı Çekiliş vb. Kripto ile ilgili anketler ve testler tamamlama Arkadaşları ve aileyi Binance’e yönlendirme Yeni jeton satış etkinliklerine katılma Canlı yayınları izleme veya raporları okuma Bu aktiviteler, kullanıcıların Binance Puanları biriktirmelerine olanak tanır, bu da benzersiz bir ödül para birimi olarak hizmet eder. Ödül Merkezi’nin Ödül Kataloğu’nda, puanlar şunlarla değiştirilebilir:

Binance İndirim Kuponları: İndirimli ticaret ücretleri, kripto kredileri, geri ödeme Şanslı Çekiliş Denemeleri: Token dolu ödül havuzları için Hayır Kurumlarına Bağışlar Üst Marka Hediye Kartları: Amazon, Nike, Uber, iTunes vb. Ödül Merkezi, herkesin ilgisine göre bir şey sunmaya çalışır. Daha rahat kullanıcılar basit oyunlar ve hediye kartlarından hoşlanabilirken, yoğun tüccarlar VIP hesap kuponları için puan hedefleyebilir.

Ancak birinin hedefleri ne olursa olsun, Ödül Merkezi, kullanıcılara her adımda ödüllendirilen Binance ile eğlenceli bir şekilde etkileşimde bulunma fırsatı sunar.

Binance WODL Adım Adım Kılavuzu Binance Kelime Günü oyununu oynamak ve cevaplamak için şu adımları izlemeniz gerekir:

Binance uygulamasını indirin ve bir Binance hesabı oluşturun. 10% spot ticaret ücret indirimi ve hoşgeldin ödülleri için WOTD2023 referans kodunu kullanın. KYC doğrulamanızı tamamlayın. Ana ekranda, Daha Fazla’ya dokunun ve Hediye ve Kampanya bölümüne gidin. Kelime Günü veya WODL’ye dokunun ve oynamaya başlayın. Tüm kripto ile ilgili kelimeleri bulun. Binance Kelime Günü %100 Doğru Cevapları En öncelikli hedefimiz, herhangi bir Binance Kelime Günü zorluğunu tamamen kendi başınıza çözebileceğiniz kripto kelime bilgisi araçları ve kelime oyunu becerileri ile sizi donatmaktır. Sabır ve doğru şifreleme çerçeveleri ile bulmaca çözme büyüklüğünü, kendi kendine yeterli stratejilerle kilitleyebilirsiniz!

Ancak bir takımı uygularken hala kodu çözemediyseniz, aşağı kaydırın ve size tam Binance Kelime Günü cevapları ile yardımcı olacağız.

Theme : Binance Building :

3 Harfli Kelimeler :
WEB, NEW, WIN, BUY

4 Harfli Kelimeler :
IDEA, USER

5 Harfli Kelimeler :
BUILD

6 Harfli Kelimeler :
LISTEN, UPDATE

7 Harfli Kelimeler :
FEATURE, ENHANCE, SUPPORT, REQUEST, PRODUCT

8 Harfli Kelimeler :

BUILDING, INDUSTRY, FEEDBACK, TOGETHER, PROGRESS

Diğer Temalar için Binance Kelime Oyunu Listesi :

8 Harfli Kelimeler

ADVISORY, ANALYSIS, ADOPTION, ALLOCATE, ANIMATED, AUTOMATE, APPROACH, COMPOUND, CONTRACT, CASHBACK, CURRENCY, CRITERIA, CHANNELS, DEDICATE, DOMESTIC, EVOLVING, EXTERNAL, EXCHANGE, FEEDBACK, FLEXIBLE, FUNCTION, FOOTBALL, FUNGIBLE, INDUSTRY, INSIGHTS, GENERATE, GAMEPLAY, GREATEST, LITERACY, OPTIMIZE, MERCHANT, MONETARY, MOMENTUM, MOTIVATE, NETWORKS, PLATFORM, PROTOCOL, PURCHASE, PRODUCTS, PROSPECT, POSITIVE, RESEARCH, RESOURCE, THOROUGH, TRAINING, TRANSFER, STARTUPS, SECURITY, SOLUTION, SHOPPING, STRATEGY, STRENGTH, VOLATILE, UNBIASED

7 Harfli Kelimeler

EDUCATE, ACCOUNTS, AIRDROP, ARTWORK, ANALYZE, ACTIONS, ACADEMY, ADVANCE, AUCTION, BALANCE, BOOKING, CUSTODY, EXTREME, FUNDING, BORDERS, BITCOIN, CHATBOT, CONVERT, CONNECT, CHANNEL, CONCEPT, CENTRAL, COMBINE, CONTROL, DEPOSIT, DIGITAL, DISPLAY, DYNAMIC, ENFORCE, FALLOUT, FUTURES, FEATURE, FINANCE, FREEDOM, GALLERY, HELPFUL, HALVING, INSTANT, JUSTICE, LENDING, LOYALTY, LISTING, LIBRARY, MINTING, NETWORK, OBSERVE, OFFLINE, PASSION, PROJECT, PARALLEL, PARENT, PROCESS, PROGRAM, PROFILE, PROMISE, PROTECT, OPERATE, RESERVE, RESHAPE, ROYALTY, TRADING, TRAFFIC, SATOSHI, SERVICE, STORIES, SQUEEZE, STAKING, SUPPORT, VENTURE, VOUCHER, UTILITY

6 Harfli Kelimeler

ACCESS, ARTIST, ALERT, AVATAR, UNIQUE, ACTION, CAREER, COMMIT, CHOICE, CHECKS, CODING, COHORT, COMMON, CREDIT, CREATE, CRYPTO, DEMAND, ENGAGE, ENABLE, FORCES, FRAMES, GAMIFY, GAMEFI, GAMING, GROWTH, INCOME, ISSUED, INVEST, LAUNCH, MOVING, MOBILE, MARKET, PROMPT, POLICY, POOLED, PUBLIC, ONLINE, TIMING, TRAVEL, TENDER, TAXING, RARITY, REPORT, RETAIL, RESALE, REALITY, REVIEW, REWARD, SECURE, SCARCE, SIGNAL, SECTOR, SUPPLY, SYSTEM, SIMPLE, VERIFY, VOTING, VISION, USEFUL, WALLET

5 Harfli Kelimeler

ANGEL, ACTOR, AUDIT, ASSET, BANDS, BANKS, BUILD, BLOCK, CROWD, CAUSE, CHAIN, EARLY, FUNDS, LEARN, GROUP, MATCH, MODEL, NODES, POWER, LOCAL, LAYER, ORDER, PERKS, PRICE, SHARE, SPEED, STATE, SMART, START, RATIO, RULES, REALM, TASKS, TRADE, TREND, TRAIN, TOKEN, TRUST, VALUE

4 Harfli Kelimeler

BULL, CLUB, CASE, CODE, DEFI, DYOR, EASY, EARN, FANS, FAST, FUND, LOCK, GIFT, HELP, MOVE, PLAN, HODL, LUNC, OPEN, RARE, RISK, SAFU, SOLD, SHOP, SIGN, TEAM, USER, VOTE

3 Harfli Kelimeler

AID, API, BID, ICO, CAP, BNB, DAO, DEX, HUB, FUD, KYC, PAY, NFT, PNL, TAX

 

Bazı Binance temalar :

Etherium upgrade, Binance building, web3 wallet

 

Bir binance hesabınız yoksa buradan üye olabilirsiniz. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020