Kişisel Spor Asistanı: DeepSport

Beta sürümüyle yoğun ilgi gören Kişisel Spor Asistanı DeepSport, mutlu ve sağlıklı olmak isteyenlerin yeni adresi haline geldi. Ücretsiz olarak da kullanılabilen DeepSport uygulamasına bütün platformlardan ulaşmak mümkün.

Kişisel Spor Asistanı: DeepSport
18.06.2022
96
A+
A-

DeepSport kullanıcılarının fitness ihtiyaçlarını çözmek için tek şeye ihtiyaçları var: Bir akıllı telefon. Kalan her şeyi DeepSport’un yapay zekası hallederek, daha mutlu, sağlıklı, stressiz ve daha kaliteli bir yaşama en hızlı şekilde ulaşmayı vaat ediyor.

DeepSport’un yapay zekası kişilerin isteklerine ve postürüne en uygun programı hazırlıyor. Egzersiz sırasında kullanıcıyı sürekli izlerken anlık olarak geri bildirimler veriyor ve hareketin yapış formunu düzelterek daha hızlı kas gelişimi sağlıyor. Uygulama, herhangi bir veriyi kaydetmediği için bilgi hırsızlığına veya hackerlara karşı tamamen güvenlik sağlıyor.

DeepSport, spor asistanlığının yanı sıra, kullanıcılarını daha bilinçli kılmak amacıyla sosyal medya platformlarından öğretici ve eğlendirici paylaşımlar yapıyor. “DeepSport ile daha” diyerek, kişilerin hayatlarına dokunuyor ve kullanıcılarını daha mutlu, daha çekici, daha enerjik ve daha düzenli bir hayata davet ediyor.

İlk iki aylık hedefi bu mutluluğu 50.000 kullanıcı ile paylaşmak olan DeepSport, uzman antrenör bilgi birikimini mekan bağımlılığı olmadan sunmayı amaçlıyor.

DeepSport’un kurucuları Kamil Canberk Atik ve Bedirhan Selvi; bu uygulama ile aktif yaşamı benimseyerek sağlıklı kalmaya önem veren bireyleri hedeflediklerini belirtirken, yatırımcılar arasında yer alan Lima Ventures yönetici ortağı Ahmet ARGUN; yatırım kararı alırken, Birleşmiş Milletler 17 küresel hedefe hizmet eden girişimlerin önceliklendirildiğini ve “Sağlık ve Kaliteli Yaşam” amacına hizmet eden bu girişimi desteklemekten mutluluk duyduklarını belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020