Sabancı Vakfı Hibe Programı Başvuruları Başladı

Kadın, genç ve engellilerin toplumsal hayata katılımlarında maruz kaldıkları ayrımcılıkla mücadele etmek için Sabancı Vakfı, 2007 yılından beri uyguladığı Sabancı Vakfı Hibe Programının yeni dönem çağrısını yayınlamıştır. 

Sabancı Vakfı Hibe Programı Başvuruları Başladı
05.01.2021
82
A+
A-

Kadın, genç ve engellilerin toplumsal hayata katılımlarında maruz kaldıkları ayrımcılıkla mücadele etmek için Sabancı Vakfı, 2007 yılından beri uyguladığı Sabancı Vakfı Hibe Programı için yeni dönem çağrısını yayınlamıştır.

Program kapsamında uygun başvuru sahipleri dernekler, vakıflar, kooperatifler ve üniversiteler olarak sıralanmıştır. Çağrı rehberinde belirlenen destek oranı %80 olup hibe miktarı en az 100.000 TL en fazla 300.000 TL’dir.

Sabancı Vakfı Hibe Programı kapsamında hazırlanacak projeler, kadın, genç ve engellilerin eğitim alanındaki temel sorunları ve ihtiyaçları kapsamında belirlenen aşağıdaki önceliklerden en az biri ile ilgili olmalıdır:

1. Kaliteli eğitimin desteklenmesi

2. Eğitime erişimin ve devamın sağlanması

3. Hak temelli yaygın eğitim çalışmalarının desteklenmesi

Projeler için son başvuru tarihi 10.02.2020 olarak belirlenmiş olup başvurular online olarak http://hibe.sabancivakfi.org/hibe adresinden gerçekleştirilecektir. Ayrıntılı bilgiye ve başvuru rehberine www.sabancivakfi.org adresinden ulaşılabilir.

Diğer kurum ve kuruluşlar tarafından verilen hibe başvuru duyuruları ile diğer girişim haberleri sitemizde yer almaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020