UPTION mobilden yurt dışına para transferi masrafını 1 dolara çekti

Para transferi ve ödeme platformu UPT, mobil uygulaması UPTION’a özel kampanyasında yurt dışı banka hesaplarına yapılan transfer işlemleri için sadece 1 Dolar /1 Euro / 1 Sterlin ücret alınıyor.

UPTION mobilden yurt dışına para transferi masrafını 1 dolara çekti
30.08.2023
17
A+
A-

Dünya çapında 176 ülkede, 400 bin işlem noktasında hizmet veren, Aktif Bank çatısı altında yer alan para transfer şirketi UPT, uyguladığı özel kampanyalarıyla uluslararası para transferlerini çok daha rahat ve düşük maliyetli hale getirmeye devam ediyor. 2010 yılından bu yana hızlı güvenilir ve düşük maliyetli para transferinin adresi olan UPT’nin geliştirdiği ilk kampanya kapsamında, 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında UPTION mobil uygulaması üzerinden yurt dışı banka hesaplarına yapılan transfer işlemleri 1 Dolar /1 Euro / 1 Sterlin olarak ücretlendiriliyor. UPTION uygulamasına özel bir diğer kampanyada ise 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında, ilk kez üye olup UPTION Kart ile harcama yapacak olan müşteriler için yüzde 10 nakit iade veriliyor.

UPTION ile dünya nüfusunun yüzde 95’ine para gönderimi mümkün

Kampanyalara ilişkin bilgi veren UPT Genel Müdürü Hakan Özat, “2022’nin sonunda yoğun ilgi gören kampanyalarımızı kullanıcılarımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yeniden hayata geçirdik. Yurt dışı para transferinde en ucuz yol olan UPTION ile tüm Avrupa’ya, hesaba gönderim tutarından bağımsız 1 Euro, İngiltere 1 Sterlin ve Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS) bölgesinde 100 Dolar tutarında bir transferin ücreti ise sadece 1 Dolar. CIS bölgesinde UPTION fiyatının altına inebilecek bir rakip yok” dedi. UPTION’ın dünya nüfusunun yüzde 95’ine para gönderimi yapılabildiğinin altını çizen Hakan Özat, “UPTION, yabancı para biriminin ucuza, hızlı ve kolay transferini gerçekleştiren ve bu yönde tüm ihtiyaçları tek potada eritebilen bir marka. UPTION aslında yabancı para birimini yabancı olmaktan çıkartıyor, parayı birim bağımsız hale getiriyor, parayı ve parayla olan ilişkiyi globalleştiriyor” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020