Güncel Link Kısaltma Siteleri Listesi

Güncel Link Kısaltma Siteleri Listesi makalesine tesadüfen giren okuyucularımız muhtemelen nedir bu link kısaltma mevzusu demiş olabilirler.

Güncel Link Kısaltma Siteleri Listesi
07.08.2020
251
A+
A-

Güncel Link Kısaltma Siteleri Listesi makalesine tesadüfen giren okuyucularımız muhtemelen nedir bu link kısaltma mevzusu demiş olabilirler. Link kısaltma servisleri; bir çok kişi tarafından para kazanmak amacıyla kullanılan sistemlerden birisidir. Link kısaltma servisleri, kısaltmış web adresi üzerinden bar ya da frame üzerinden reklam gösterimi yapıp reklam gelirini paylaşan servislerdir. Bu servislerin temel sloganı link kısalt para kazan.

İnternet üzerinden para kazanma denilince akla gelen ilk seçeneklerden biri link kısaltma ve link kısaltma siteleridir. Güncel Link Kısaltma Siteleri olarak verebileceğimiz birden fazla öneri mevcut olarak bulunmakta. Bu sitelerden bazıları diğerlerine kıyasla daha iyi performans sağlamakta. İnternet üzerinden para kazanmak ilk duyulduğu andan itibaren biraz zor ve fazla uğraş gerektiriyor gibi gelebilir. Pek de gözüktüğü gibi olmayan bu durumun en iyi örneklerden biri de link kısaltarak para kazanmak olacaktır. Link kısaltma servisleri sayesinde internetten kolay bir şekilde para kazanabilmeniz mümkün. Kolay ve fazla emek istemeyen bu seçenek sayesinde kısa zaman içinde internet üzerinden para kazanmanız mümkün.

  • Link kısaltma servisleri ile para kazanmak ya da diğer deyim ile link kısalt para kazan siteleri; internet üzerinden para kazanma yöntemlerinden sadece bir tanesidir. Diğer yöntemleri görmek için internet üzerinden para kazanmak isimli makalemizi de inceleyin.

Güncel Link Kısaltma Siteleri ile Nasıl Para Kazanılır?

Link kısaltma servislerini tercih eden binlerce hatta milyonlarca site sahibi var. Site sahipleri reklam linklerini link kısaltma sitelerine veriyor. Bu sayede internet üzerinden kolayca para kazanabilmeniz mümkün oluyor. Güncel Link Kısaltma Siteleri ile para kazanmak istiyorsanız teknik bir bilgiye sahip olmanıza da gerek yok. Evet doğru duydunuz bu sistemi anlayabilmek ve para kazanabilmek için teknik bir bilgi öğrenmeniz gerekmiyor. Oldukça kolay olan bu seçenek ile hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Link kısaltarak para kazanan insanlar arasında bir çok farklı yaş grubundan kişiler bulunmakta. Kısalttığınız linkleri kendi internet sayfanızdan paylaşmanıza da gerek yok. İnternet üzerinden veya kendinize ait bir blog sayfasından bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Kısalttığınız linki her gören ve tıklayan kişi sizin olağan bir müşteriniz olacak ve bu sayede para kazanabileceksiniz. Sistemler genel olarak tıklama başına ücret ödeme yapmaktadır.

LinkTL

Link kısaltarak para kazanmak, kullanıcıların ziyaret ettiği bağlantılar üzerinden para kazanmanıza olanak sağlayan bir servistir. Herhangi bir ücret veya komisyon istemeyen bu servisi sizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra kendi bağlantılarınızı ve istatistik verilerinizi görebilirsiniz. Aynı zaman da gereksiz uzun ve insanı rahatsız edecek linkleri daha kısa şekillere getirmenize de yardımcı olur. LinkTL servisi ve link kısaltma hizmeti her 1000 görüntülenme başına size 6 ila 9 dolar civarında ücret ödemektedir. Linktl ile link kısaltarak para kazanmaya buradan başlayabilirsiniz.

Adfly

Güncel Link Kısaltma Siteleri konu olduğunda akla gelen diğer link kısaltma servislerinden biri de Adfly servisidir. Oldukça eski bir servis olan Adfly uzun süredir bu sektörde yer almakta ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir servis olmaktadır. LinkTL ile kıyaslandığında ücret karşılığı daha geniş bir tabloya yansıyan Adfl sistemi her 1000 görüntülenme başına 4 ila 15 dolar arası bir ücreti size ödemektedir. Uzun zamandır çalışan bu sistem oldukça güvenilir ve memnun edici bir servistir.

Linkshrink

Link kısaltma sitelerinden bir başkası olan Linkshrink oldukça çok tercih edilen ve ödeme miktarı da iyi olan bir servistir. Aynı zaman da güvenilir olan bu servis bir çok farklı ülkede yaşayan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ülkelere göre de farklı ödeme yapan sistem ülkeye göre kazanç ödemeleri yapmaktadır. Genel olarak ortalama ücret 3 ila 8 dolar arasındadır. Aynı zamanda referans sistemi de bulunan serviste sizin linkinizden veya kodunuzdan üye olan arkadaşlarınız üzerinden yüzde 20 gibi bir komisyon kazanmanız mümkün.

Adcash

Güncel Link Kısaltma Siteleri arasında olan servislerden biri de Adcash servisidir. Reklam veren firmaların daha çok olduğu olan bu sistem de sizin linklerinize tıklayan insanların sayısının önemli ölçüde artmasına olanak sağlar. On yılı aşkın süredir bu sektörde olan sistem istatistik verilerinizi ve reklam araçlarınızı size sunmada yenilikler sağlıyor. Oldukça az emek isteyen bu sistem de kolayca para kazanabilmeniz mümkün.

Güncelliğini yitirmiş servisler  ya da yeni link kısalt servisleri var ise lütfen yorumlarda belirtiniz. Makalemizi bu konuda güncelleyelim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020