Evden Yapılacak Ek İşler

Birçok ev hanımı evden yapılacak ek işler için araştırmalar yapmaktadır. Sadece ev hanımları değil aynı zamanda öğrenciler ve evde kalan bireyler ek iş arayışına girmektedir.

Evden Yapılacak Ek İşler
19.08.2020
163
A+
A-

Birçok ev hanımı evden yapılacak ek işler için araştırmalar yapmaktadır. Sadece ev hanımları değil aynı zamanda öğrenciler ve evde kalan bireyler ek iş arayışına girmektedir. Evden ek iş yaparak kazanç sağlamak için bireyler makale yazarlığı yapabilir. Eğer kalemine ve dil bilgisine güveniyorsanız makale yazarlığı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Eğer ev yemekleri konusunda becerikli olduğunuzu düşünüyorsanız, anlaşmalı yerlere yemek yapabilirsiniz. Anket doldurarak online olarak para kazancı sağlayabilirsiniz. Evinizde yer alan bilgisayarınız ile kolaylıkla anket doldurabilirsiniz. Ayrıca Youtube üzerinden evinizde bulunarak kazanç elde edilebilir. İngilizce diliniz güçlü ise çeviri yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Makale Yazarlığı

Günümüzde pek çok insan ek gelir elde etmek adına makale yazarlığı yapmaktadır. Makale yazmak isteyen bireyler evlerinden bilgisayar yardımı ile makale yazarlığı yapabilirler. Makale konularına bağlı olarak özel bir araştırma yapılır ve yazılar yazılabilir. Makale Yazarlığı ile aylık 3000 TL civarı bir kazanç elde edilebilir. Yazacağınız kelime sayısına göre kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde otururken boş zamanlarınız için makale yazarlığını tercih edebilirsiniz. Genellikle 100 kelime için bazı firmalar 1,5 ve 2 TL arasında verirken, bu daha da fazla olabilir. Birçok site veya uygulama üzerinden makale yazarlığı hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Klavye kullanımınız eğer gerçekten iyiyse bu iş tam da sizlere göre.

Çevirmenlik Yaparak Para Kazanmak

Kendinizi yabancı dilde sürekli olarak geliştiriyorsanız, çevirmenlik sizlere göre bir iş olabilir. İngilizce Makale çevirileri ile para kazanmaya evinizden başlangıç yapabilirsiniz. Çevirmen arayışı sürekli olarak gündemde olmaktadır. Sizlerde evden yapılacak ek işler için çevirmenlik işini tercih edebilirsiniz. Aylık olarak en fazla 4000 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Aylık ve günlük ödemeler hesap numaralarına yapılmaktadır.

Herhangi bir diplomanız olmasada, sadece aranılan yabancı dil üzerinde bilginiz olmalıdır. Aksi halde bu iş size uygun olmayabilir. Çevirmenlik sürekli olarak ihtiyaç duyulan bir konudur. Çeviri firmaları ile anlaştıkça kazançlarınızı sürekli olarak çoğaltabilirsiniz. Her alanda ihtiyaç duyulan bu ek iş sizlere güzel bir kazanç sağlayabilir. Fatura ödemeleriniz ve birçok taksitleriniz için anket ek işi tercih edebilirsiniz.

Elbise Tasarımı ile Kazanç

Son zamanlarda dikiş ve nakış işleri evden de yapılabilir. Özellikle bir çok firma ilginç elbise tasarımlarını tercih etmektedir. Sizlerde evden yapılacak ek işler arasında elbise tadilatı veya tasarımı tercih edebilirsiniz. El beceriniz ve çiziminiz iyiyse bu işler tam sizlere hitap etmektedir. Tasarım yaparken hem eğlenecek hemde güzel bir kazanç sağlayacaksınız.

Aylık olarak 3000 TL civarı kazanç sağlarken, kendinizi bu konuda sürekli olarak geliştirebilirsiniz. İşlerin çoğalması ile geliriniz de sürekli olarak artış gösterecektir. Fazla siparişler ve işin yoğun olması gözünüzü korkutmasın. Ayrıca bu tasarımlarınızı Youtube üzerinden de yayınlayabilir ve para kazancı sağlayabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanma

Evinizde otururken para kazanmak için birçok alternatif arayışına girebilirsiniz. Özellikle anket doldurarak para kazanmak isteyenler güzel bir gelir elde edebilir. Evinizde otururken, kazanç sağlayabilirsiniz. Ev hanımları ve öğrenciler için oldukça güzel bir para kazanma yöntemi olarak tercih edilmektedir. Anket başına tahmini olarak 1 ve 2 dolar kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen hemen herkesin yaptığı bu iş evden yapılacak ek işler arasında oldukça popülerdir. Sizlerde eviniz de otururken, ek bir gelir sağlayabilirsiniz. Özellikle öğrenciler için tercih edilen bu iş oldukça kolaydır. İnternet üzerinden kolaylıkla anket bulup, doldurabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanmak son yıllarda oldukça popülerdir. Anketler online olarak bilgisayar başında kolaylıkla yapılmaktadır.

Diğer Evde Yapılabilecek Sermayesiz İşler

 • Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı)
 • Websitesi ya da Blog Açmak
 • İçerik Üretimi
 • Web ya da Program geliştirme
 • Uygulama veya Oyun Geliştirme
 • Grafik Tasarımı
 • Websitesi & Domain Alım Satımı
 • Ev Yapımı Yemek
 • Youtuber Olmak
 • El İşi Ürünleri Yapıp & Online Satmak
 • Çeşitli alışveriş sitelerinde (ETSY, eBay’de ürün satmak)
 • Amazon FBA
 • Dropshipping satışları
 • Podcast İçeriği Üretimi
 • Çevrimiçi ders vermek
 • Sermayesiz Yapılabilecek İşler” isimli makalemize de göz atabilirsiniz.

Evden yapılabilecek ek gelir getirebilecek işler hakkında görüşlerinizi paylaşmak için aşağıdaki yorum kutusunu kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Girişim Haber @ 2020